Skip to content
DSC00370

Kompetentny i niezawodny partner

O nas

Niezawodny partner

Daron Technik to kompetentny i niezawodny partner w technice instalacyjnej. Firma funkcjonuje na rynku od 1993 roku i wykonuje inwestycje zarówno w Polsce jak i na terenie Europy. Zebrane przez prawie 30 lat doświadczenie pozwala na rzetelne prowadzenie inwestycji.

O nas

Doświadczenie

Nasze przedsięwzięcia realizowane są w obiektach o różnym przeznaczeniu. Mamy duże doświadczenie w instalacjach przemysłowych, ale wykonujemy także montaże w budynkach biurowych, hotelach, a także u klientów indywidualnych.

Specjalizujemy się w instalacjach chłodniczych oraz klimatyzacji i posiadamy bogate portfolio zrealizowanych inwestycji w tym obszarze.

O nas

Zakres usług

Zakres naszych usług zaczyna się przy planowaniu inwestycji. Realizujemy przedsięwzięcia kompleksowo uwzględniając projektowanie, realizację oraz uruchomienie gotowych instalacji.

W dalszych etapie proponujemy naszym klientom również przeglądy oraz serwisy eksploatacyjne.

O nas

Zespół specjalistów

Zatrudniamy doświadczonych inżynierów, wykwalifikowanych monterów oraz zapewniamy praktyki dla młodych ambitnych osób. Nasi pracownicy charakteryzują się zaangażowaniem oraz profesjonalizmem. Zapewniamy im możliwości rozwoju poprzez szkolenia, kursy oraz pracę przy ambitnych zleceniach.