Skip to content
DSC00251

Chłodnictwo

Chłodnictwo

Technologie przyjazne dla środowiska

W przemyśle, czy też w branży spożywczej i wielu innych istnieje zapotrzebowanie na odprowadzanie ciepła z pomieszczeń, w których docelowo ma zostać utrzymana niska temperatura. Chłodnictwo jest jednym z działów techniki, który pozwala na zrealizowanie takiego projektu. To coś, bez czego utrzymanie odpowiedniej jakości produktów spożywczych i wielu innych na przestrzeni dłuższego czasu nie byłoby możliwe do zrealizowania. W zakres naszych prac wchodzi więc profesjonalne przygotowanie powierzchni do stworzenia odpowiednich warunków chłodniczych.

Chłodnictwo

Gdzie wykorzystuje się chłodnictwo?

Wbrew pozorom chłodnictwo spożywcze, czy też chłodnictwo przemysłowe to nie jedyne obszary, w których chłodzenie wykorzystywane jest na naprawdę dużą skalę. Warto zdawać sobie sprawę, że odpowiednio niska temperatura jest potrzebna również w wielu innych sytuacjach. Zajmujemy się więc stworzeniem odpowiednich warunków technicznych w firmach również z takich branż, jak:

  • farmaceutyka,
  • przetwórstwo tworzyw sztucznych,
  • transport,
  • gastronomia.

Zdajemy sobie sprawę, że przedsiębiorstwa mają różne potrzeby, w których nieco odmienne znaczenie może mieć nawet samo słowo chłodnictwo. Przetwórstwo tworzyw sztucznych to kolejny obszar, w którym korzystanie z tego rodzaju usług może mieć kluczowe znaczenie dla wielu procesów.

Chłodnictwo

Chłodnictwo - zakres wykonywanych prac

Lubimy działać kompleksowo, dlatego swoim obecnym i przyszłym Klientom proponujemy współpracę od stworzenia projektu, poprzez wykonanie wszystkich niezbędnych prac, aż do uzyskania oczekiwanego efektu. Ponadto zajmujemy się szeroko pojętym serwisem i chętnie oferujemy Klientom opiekę nad systemem już po wykonaniu wszystkich niezbędnych czynności.

Wykonujemy przeglądy okresowe zainstalowanych systemów i mechanizmów oraz ewentualne naprawy.

Działamy profesjonalnie i służymy wsparciem w każdej sytuacji. Dlatego, aby rozwiać wszelkie ewentualne wątpliwości, zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszystkie pojawiające się pytania i zaproponujemy Państwu najlepsze rozwiązanie z możliwych.

Chłodnictwo

Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie Państwa pytania.

Wspólnie zaplanujemy i zaproponujemy najlepsze możliwe rozwiązania.