Skip to content
Two Air compressors on wall, 3d illustration

Klimatyzacja

Klimatyzacja

Komfortowe warunki do funkcjonowania

Komfortowe warunki do funkcjonowania opierają się przede wszystkim na dostępie do czystego powietrza. Oprócz tego istotne jest, by w użytkowanych pomieszczeniach panowała optymalna temperatura oraz wilgotność, które bezpośrednio wpływają na samopoczucie i zdrowie przebywających w nich osób. Na szczęście w nowoczesnym budownictwie klimatyzacja jest jednym z podstawowych, dołączanych do głównego projektu systemów. Jesteśmy po to, by się nią kompleksowo zająć.

Klimatyzacja

Zakres wykonywanych prac

Zespół zatrudnionych przez nas specjalistów jest w stanie stworzyć kompleksowy projekt systemu klimatyzacji, zainstalować potrzebne urządzenia oraz poddać je późniejszemu serwisowaniu.

Doskonale wiemy, jakie są standardy pozwalające na stworzenie optymalnych warunków do funkcjonowania w każdej przestrzeni zamkniętej, dlatego z pełną odpowiedzialnością oferujemy Państwu swoje usługi.

Wykonując projekt, opieramy się nie tylko na własnym doświadczeniu i wiedzy, ale również na realnych potrzebach i wymaganiach naszego Klienta. Dobierając sprzęt, kierujemy się oczekiwaniami Klienta oraz tym, co jesteśmy w stanie polecić.

Na koniec oferujemy również serwis klimatyzacji w Bydgoszczy, który każdemu z naszych Klientów umożliwi łatwy dostęp do wsparcia w zakresie przeglądu klimatyzacji.

Klimatyzacja

Systemy wykorzystywane w projektach

Podczas projektowania i wykonywania naszych projektów używamy jedynie nowoczesnych, wielokrotnie sprawdzonych już przez nas rozwiązań. Są to między innymi:

  • klimatyzacja SPLIT i MULTISPLIT,
  • system VRF,
  • klimatyzacja precyzyjna.

Wychodząc naprzeciw rosnącym wymaganiom, poddajemy się okresowym szkoleniom, które pozwalają nam na proponowanie jedynie najlepszych dla danego Klienta rozwiązań. Jednym z nich jest klimatyzacja precyzyjna, która różni się od tradycyjnego systemu użyciem specjalnych modułów. Dzięki nim możliwe jest precyzyjne powiększanie systemu klimatyzacji w razie wystąpienia takiej potrzeby w przyszłości. Ponadto system ten umożliwia bardzo dokładne sterowanie temperaturą i innymi parametrami powietrza w pomieszczeniach, w których zainstalowana została klimatyzacja.

Jesteśmy otwarci na propozycje i nowe możliwości współpracy, dlatego zapraszamy do kontaktu.

Klimatyzacja

Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie Państwa pytania.

Wspólnie zaplanujemy i zaproponujemy najlepsze możliwe rozwiązania.