Skip to content
wentylacja

Wentylacja

Wentylacja

Systemy wentylacyjne mają zastosowanie w różnych obszarach

Jakość powietrza w budynkach, a więc i w pojedynczych pomieszczeniach zależy również od dobrze zaprojektowanej i wykonanej wentylacji. Dostęp do świeżego powietrza, jak i skuteczne odprowadzanie tego o gorszej jakości jest kluczowy w procesie jego prawidłowej cyrkulacji. W zakresie wykonywanych przez nas zleceń znajdują się również kompleksowe prace wokół systemów wentylacyjnych.

Wentylacja

Elementy systemów wentylacyjnych

Nowoczesne budownictwo opiera się na profesjonalnych projektach, które uwzględniają tworzenie funkcjonalnych rozwiązań wentylacyjnych. Aby system ten spełniał swoją funkcję, istotne jest wykorzystanie w nich wszystkich niezbędnych rozwiązań i elementów. Do podstawowych części wentylacji mogą należeć:

  • kanały wentylacyjne,
  • czerpnie,
  • wyrzutnie,
  • kratki wentylacyjne.

Zestaw ten nie wyklucza oczywiście możliwości wykorzystania innych istotnych, czy też bardzo praktycznych rozwiązań, ale aby je dobrać, potrzebujemy od Państwa wszystkich niezbędnych wytycznych. Aby je zdobyć, przeprowadzimy wnikliwą analizę potrzeb budynku i tego, czego Państwo oczekują od nowego systemu wentylacji.

Wentylacja

Zakres wykonywanych prac

Dobrze zaprojektowana wentylacja pozwala oddychać zarówno ścianom, jak i osobom przebywającym w budynku. W zakres naszych prac wchodzi profesjonalny projekt systemu wentylacyjnego oraz jego wykonanie. Wszystkie przeprowadzane przez nas czynności wykonywane są według przepisów BHP, dzięki czemu nasi Klienci nie muszą się martwić o bezpieczeństwo i właściwe wykonanie projektu. Dbając o każdy szczegół systemu i jednocześnie używając jedynie sprawdzonych przez nas urządzeń i akcesoriów, jesteśmy w stanie zapewnić o dobrze wykonywanej pracy. Po zakończeniu współpracy oferujemy serwis wentylacji w Bydgoszczy, który pozwoli Klientom lepiej zadbać o system wentylacji podczas jego aktywnego użytku. Oferujemy wsparcie podczas okresowych przeglądów oraz w sytuacji, gdy wentylacji wymaga czyszczenia. Zapraszamy do kontaktu również w każdej sytuacji, w której pojawiają się jakiekolwiek wątpliwości.

Wentylacja

Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie Państwa pytania.

Wspólnie zaplanujemy i zaproponujemy najlepsze możliwe rozwiązania.